•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - WDSF reitingo varžybų Čekijoje finalininkai ir Europos taurės pusfinalininkai

Sekmadienį Čekijos mieste Usti nad Labem vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Borisas Basinas ir Elizaveta Ščekina, antrą vietą užėmė Slovėnijos atstovai Iliya Dobrevas ir Ana Mesec, o bronzos medalius laimėjo Martinas Mestekas ir Anna Stareckova iš Čekijos. Grupėje varžėsi 36 poros.

Šeštadienį vykusiose WDSF suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos taurės varžybose E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė 7-ą vietą iš 19 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. lapkričio 14 d. 19:42:00