• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


E. ir I. Sodeikos pergalingai pradėjo ir 2020-uosius!

Italijos mieste Montekatini Terme įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos "Toskana Open 2020" - jose triumfavo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Sodeikienė (Kauno "Kaspinas"). Labai gerai pasirodė ir kitos Lietuvos suaugusiųjų bei jaunimo poros.

Dalyvavę "International Open" kategorijos varžybose suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas ir Ieva negavo nei vienos ne pirmos vietos nei iš vieno teisėjo. Be įtampos sušokę finalą, antroje vietoje mūsų šalies sportininkai paliko Rusijos šokėjus A. Glukhov ir A. Glazunovą, trečioje - E. Nikitin ir A. Miliutiną taip pat iš Rusijos. Ketvirtąją vietą užėmė T. Fainšil ir V. Posmetnaya, atstovaujantys Vokietijai, penktają - A. Besedin ir E. Strelkova iš Rusijos, šeštąją - M. Bodini ir K. Charitonovaitė, atstovaujantys Italijai.

Tokiose stipriose varžybose tarp 54 porų į pusfinalį - tarp dvylikos geriausių - pateko bei 9 - 12-ąją vietas kartu su sportininkais iš Vokietijos ir Lenkijos pasidalino Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") bei Karol Michal Tomecki ir Santa Vlasa (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija").

Jaunimo standartinių šokių grupėjė į finalą pateko Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus "Spindulys"). Nors sportininkai labai džiaugėsi savo pasiekimu, deja, jiems nepavyko sušokti finalo dėl pusfinalyje patirtos Patricijos kojos traumos. Šiuo metu jau žinoma, kad trauma bus greitai išgydyta, tačiau varžybose Italijoje Edvardui ir Patricija teko tenkintis šeštąją vieta.

Jaunimo grupėje į pusfinalyje pateko ir devintąją vietą jame užėmė Aurimas Meška ir Daniella Skobeltseva (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija"). Jaunimo grupėje iš viso varžėsi 27 duetai. Grupės finale šoko Moldovos, Ukrainos, Rusijos ir Rumunijos sportininkai.

Varžybose Italijoje teisėjavo Lietuvos vertintoja Edita Gozzoli.

Foto: V. Kucharavy.

Paskelbimo data: 2020 m. sausio 20 d. 11:17:00

Archyvas


                Partneriai