• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


E. ir I. Sodeikos, V. ir V. Lacičiai pristatė pasiruošimą pasaulio čempionatui

Penktadienį Vilniuje Lietuvos šokėjų poros, atstovausiančios mūsų šaliai WDSF standartinių šokių pasaulio čempionate, atvėrė treniruočių salės duris žiniasklaidos atstovams ir papasakojo, kokiomis nuotaikomis jie gyvens visą lapkričio mėnesį.

Pirmiausiai Evaldas ir Ieva bei Vaidotas ir Veronika pademonstravo šiuo metu įgytą sportinę formą ir sušoko visus penkis standartinių šokių programos šokius: Evaldas ir Ieva - lėtą valsą bei kvikstepą, o Vaidotas ir Veronika - tango ir fokstrotą; treniruotę poros užbaigė kartu, šokdamos Vienos valsą. Šią praktiką stebėję Lietuvos pagrindinių informacinių priemonių atstovai nesusilaikė nuo aplodismentų, o fotografų blykstės akino mūsų sportininkus.

LSŠF prezidentas, pasaulio čempionato organizacinio komiteto pirmininkas G. Skorupskas po treniruotės pasidžiaugė, kad abiejų porų forma yra labai gera, išreiškė tikėjimą, kad namų sienos šį kartą padės mūsų sportininkams.

Patys šokėjai sakė, kad jaudulio yra. "Tačiau esame nusiteikę kovoti itin ryžtinia" - sakė E. Sodeika. I. Žukauskaitė Sodeikienė pabrėžė, kad kiekvienas sportininkas svajoja tapti pasaulio čempionu: "Mes irgi turėjome tokią svajonę. Džiaugiamės, kad su kiekviena diena jos išsipildymas atrodo vis realesnis".

V. Lacitis ir V. Golodneva Lacitienė pasakojo, kad šiuo metu labiausiai stengiasi koncentruotis į savo šokimą ir siekia, kad jų pasirodymas būtų puikus. V. Lacitis džiaugėsi, kad pasiruošimo procesas yra sklandus: "Keliame sau aukštus tikslus ir jaučiamės pasiruošę juos pasiekti".

Priešingai nei šokėjai, LSŠF viceprezidentas, čempionato direktorius V. Visockas teigė, jog jaudulio prieš tokį didelį renginį nebejaučia: "Esame visiškai pasiruošę pasitikti sportininkus, palaikymo komandas; parodyti, kokia šauni Lietuvos publiką, koks gražus mūsų miestas". V. Visockas pristatė pasaulio čempionato vakaro dalies programą, kurioje gros gyvos muzikos orkestras, pasirodymą surengs Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis, vyks parodomosios breiko kovos, suksis patys geriausi Lotynų Amerikos šokių atlikėjai.

Bilietus į renginį lapkričio 30 d. Vilniaus "Siemens" arenoje platina "Tiketa". LSŠF nariams, pateikus kolektyvinę paraišką "Tiketai" (ne mažiau 10 bilietų), suteikiama nuolaida.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 09 d. 10:27:00

Archyvas


                Partneriai