•  |

E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, kovo 23d. - 24d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") laimėjo bronzos medalius.

Nugalėtojais tapo Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko iš Latvijos, o antrą vietą užėmė rusai Sergejus Burdinas ir Anastasia Nesterova.

Kiti Lietuvos šokėjai Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 9-ą - 10-ą vietas iš 21 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė 9-ą, o Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina") 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. kovo 26 d. 11:47:00