•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė Madride laimėjo aukso medalius

Savaitgalį Madride vyko pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo aukso medalius.

Antra vieta atiteko Alexey Glukhov ir Anastasiai Glazunovai iš Rusijos, o trečią vietą iškovojo dar viena mūsų šalies pora, Vilniaus „Dileksa“ sportininkai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva. Grupėje varžėsi 71 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje į finalą pateko ir penktą vietą iškovojo Andrey Kovalev ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“), o šeštoje vietoje buvo Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas“).

Šios grupės varžybas laimėjo Rumunijos šokėjai Paul Rednic ir Roxana Lucaciu, antroje vietoje buvo Rusijos sportininkai Dmitry Chelpanov ir Ksenia Voronenkova, trečią vietą iškovojo Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė iš Italijos. Grupėje dalyvavo 24 šokėjų poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje šeštą vietą iškovojo Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė.

Aukso medalius laimėjo Italijos atstovai Leonardo Lini ir Mia Gabusi, antroje vietoje buvo Raffaelo Brancato ir Amandine Van Biesbroeck iš Prancūzijos , treti – Izraelio šokėjai Israel Omri Mishael ir Liel Moreinis. Šioje grupėje varžėsi 45 poros.

Kitų Lietuvos šokėjų porų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) pasidalino 12-ą – 13-ą vietas, Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas“-„Žiburys“) užėmė 37-ą, Ivan Khlebutin ir Megė Šerniūtė (Klaipėdos „Žingsnis“) - 44-45-ą vietas.

Suaugusiųjų 10 sportinių šokių grupėje I.Khlebutin ir M.Šerniūtė užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje10-11-ą vietas pasidalino Žymantas Klovas ir Eglė Sviderskytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Paskelbimo data: 2016 m. sausio 18 d. 14:01:00