•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė tarptautinėse varžybose Italijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, vasario 10 - 11 d., Italijos mieste Brešoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

V. Kuceravij nuotrauka

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, o trečia vieta atiteko Erosui Schiamannai ir Annai Angelikai Jaglinskai iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 80 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys") užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė albanai Andrea Civita ir Eleonora De Mitri, sidabro medalius laimėjo Slovėnijos atstovai Jure Bergantas ir Milana Chekanova, o trečią vietą užėmė Vincenzo Taormina ir Floriana Messina iš Italijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno "Toro") pasidalino 8-ą - 10-ą vietas. Grupėje varžėsi 41 pora.

Paskelbimo data: 2018 m. vasario 13 d. 19:09:00