•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Itaijos mieste Montecatini Terme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova, o trečią vietą užėmė Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 14-ą, Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") 20-ą, o Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 21-ą vietą. Varžybose dalyvavo 89 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Glennas - Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos, o trečią vietą užėmė rumunai Comsa Dragosas Marianas ir Alexandra Cristina Bujor.

Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Dominykas Slonskis ir Emilė Čepaitė (Šiaulių „Šypsena") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo italai Mattia Rossi ir Asia Gentili, antrą vietą užėmė Danielis Ficola ir Giulia Migliorini, taip pat iš Italijos, o bronzos medalius laimėjo dar vieni Italijos atstovai Byronas Della Corte ir Melanie Della Corte. Grupėje varžėsi 7 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Slonskis ir E. Čepaitė užėmė dar vieną ketvirtą vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė Italijos atstovai Tommaso Costa ir Giordana Giacalone, sidabro medalius laimėjo kiti italai Giovanni Florio ir Giorgia Esposito, o trečią vietą užėmė D. Ficola ir G. Migliorini. Grupėje varžėsi 4 poros.

„Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje Michaelis Roncaglia ir Vilmantė Čekanauskaitė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė penktą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Kinijos atstovai Zhu Yingzhou ir Fan Hongming, antrą vietą užėmė italai Roberto Deidda ir Caterina Cardone, o bronzos medalius laimėjo Antonio Politi ir Noemi Scarvaglieri, taip pat iš Italijos. Varžybose dalyvavo 23 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. sausio 22 d. 11:53:00