• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


E. Sodeika ir I. Žukauskaitė apdovanoti Ordino "Už nuopelnus Lietuvai" medaliu

Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Prezidentė Dalia Grybauskaitė Ordino "Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanojo šokėjus Evaldą Sodeiką ir Ievą Žukauskaitę.

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje iškilmingai įteikti valstybiniai apdovanojimai šaliai nusipelniusiems žmonėms. Už 2018 m. pasaulio ir Europos čempionatuose pelnytus sidabro medalius bei už 2019 m. Europos čempionate pelnytą aukso medalį apdovanoti daugkartiniai Lietuvos čempionai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.

Kaip po ceremonijos sakė sportininkai, jie jaučiasi labai pagerbti, jog atsiėmė apdovanojimus iš Prezidentės rankų kartu su tokiais garbiais mūsų krašto žmonėmis - mokslo, medicinos, muzikos, politikos atstovais. Nors padėkas Prezidentūroje Evaldas ir Ieva yra gavę ir anksčiau, tačiau valstybinis apdovanojimas jiems įteiktas pirmą kartą.

Sveikiname mūsų sportininkus! Džiaugiamės kartu!

Paskelbimo data: 2019 m. liepos 06 d. 23:24:00

Archyvas


                Partneriai