•  |

Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė - ketvirti Europoje!

Vėlų šeštadienio vakarą – jau gerokai po vidurnakčio – Orhuso mieste Danijoje baigėsi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Europos Dešimties šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo mūsų šalies 2020 m. šios disciplinos čempionai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų "Rolina"). Šokėjai iškovojo vietą finale ir liko per plauką nuo medalių – galutinėje įskaitoje užėmė 4-ąją poziciją.

E. Degutis ir U. Bliujūtė sėkmingai įveikė visus atrankinius Europos čempionato turus ir pateko į finalą, kuriame dar varžėsi Danijos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos ir Ukrainos sportininkai. Beje, į finalą jie pateko penktuoju numeriu, o finale rezultatą pavyko pagerinti.

Po standartinių šokių dalies Lietuvos sportininkai buvo ketvirti tarp šešių finalininkų porų, lygiai tokį patį rezultatą pademonstravo ir Lotynų Amerikos šokių dalyje. Galutinėje įskaitoje mūsų šokėjai surinko 322,54 balus.

Į priekį praleidome Europos čempionais tapusius Rusijos sportininkus Semioną Kržanovskį ir Jelizavetą Lykiną, vicečempionais tapusius Ukrainos atstovus Erlą Viljamsoną ir Veroniką Myško bei bronzinius prizininkus Erolą ir Emi Viljamsonus, reprezentuojančius Danijai. Penktąją ir šešąją vietas užėmė Suomijos ir Slovakijos duetai.

Paskelbimo data: 2020 m. rugsėjo 20 d. 03:40:00