• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Erasmus+ projekto dalyvių įspūdžiai iš Slovėnijos

LSŠF kartu su Lietuvos sporto federacijų sajunga dalyvauja "Erasmus+" profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2018-1-LT01-KA102-046893 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto organizavimo ir mokymo specialistams. Iš stažuotės, vykusios rugpjūčio 28 - rugsėjo 3 d. Liublijanoje, Slovėnijoje, grįžo keturi LSŠF treneriai.

Treneriams iš Lietuvos buvo suteikta galimybė stebėti sportinių šokių klubo "Feniks" vasaros stovyklos užsiėmimus, į kurių eigą buvo įtraukti ir jie patys - konsultavo jiems priskirtas poras, dalyvavo diskusijose su kitais studijos treneriais.

Taip pat treneriams buvo pristatytos naujosios WDSF knygos. Nataša Ambrož išdėstė gaires, pagal kurias galima daug lengviau perprasti naujų knygų skaitymą.

 

 

 

Gintarė Slausgalvienė, Brigita Grinvaldaitė-Banienė, Valerijus Osadčenko ir Lukas Petkevičius buvo apmokyti bei praktiškai vertino poras naudodami 3.0 vertinimo sistemą.

Dvi dienas treneriai dalyvavo tarptautiniuose praktiniuose trenerių mokymuose, kurių pagrindinė tema buvo bazinių figūrų transformacija atvirai klasei naudojantis pateiktais įrankiais.

Pasak dalyvių, jie liko sužavėti sportinių šokių klubo "Feniks" trenerių bei šokėjų atvirumu, noru bendradarbiauti bei Slovėnijos ir Kroatijos trenerių aktyvumu kuriant bazinių figūrų naujus pateikimo būdus.

 

Paskelbimo data: 2018 m. rugsėjo 04 d. 14:23:00

Archyvas


                Rėmėjai