• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Europos čempionate Lietuvos šokėjai laimėjo sidabro ir bronzos medalius

Šeštadienį Vroclave (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje dvi mūsų šaliai atstovaujančios poros tapo prizininkėmis. Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo Europos vicečempionais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo 2015-ųjų metų pasaulio čempionai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos. Finale taip pat varžėsi poros iš Italijos, Danijos ir Moldovos. Čempionate dalyvavo 59 poros.

 

 

 

Tai pirmas kartas, kai šios Lietuvos šokėjų poros pasiekia tokius aukštus rezultatus. Praėjusiais metais vykusiuose pasaulio ir Europos čempionatuose E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo bronzos medalius, o V. Lacitis ir V. Golodneva užėmė penktą ir šeštą vietas.

 

 

 

Kauno „Kaspine” šokančius E. Sodeiką ir I. Žukauskaitę treniruoja Giedrius Januškevičius ir Daiva Dackevičienė, o V. Lacičio ir V. Golodnevos atstovaujamam Vilniaus sportinių šokių klubui „Dileksa” vadovauja Juozas Aleksandravičius ir Olga Gunko.

Paskelbimo data: 2016 m. gegužės 16 d. 00:44:00

Archyvas


                Partneriai