•  |

F. Naruškevičius ir A. Pavšukova - tarptautinių varžybų Rusijoje finalininkai

Savaitgalį, gruodžio 15d. - 16d., Rusijos mieste Istroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Rusijos atstovai Sergeyjus Sauševas ir Svetlana Ačapkina, sidabro medalius laimėjo kiti rusai Egoras Širkovas ir Anna Bogatiščeva, o trečią vietą užėmė Ilia Parfenovas ir Polina Tatarintseva, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 33 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje F. Naruškevičius ir A. Pavšukova finale užėmė septintą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Levas Malginas ir Polina Slinkova, antrą vietą užėmė S. Sauševas ir S. Ačapkina, o bronzos medalius laimėjo Yuris Burkovskis ir Libi Meshushin iš Izraelio. Grupėje varžėsi 25 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. gruodžio 17 d. 20:56:00