•  |

G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, gegužės 11d. - 12d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, George Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Pleškovas ir Anastasia Kulbeda, o antrą vietą užėmė Matteo Del Gaone ir Ekaterina Utkina, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 73 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 16 d. 16:15:00