•  |

G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė - tarptautinių varžybų Maltoje finalininkai

Savaitgalį, vasario 16d. - 17d., Maltoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Georgyjus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Igoris Kruglovas ir Ekaterina Kazmirčuk, sidabro medalius laimėjo Lenkijos atstovai Michalas Zacharewiczius ir Katarzyna Czyzyk, o trečią vietą užėmė Maksimas Pugačiovas ir Kira Oksas, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 11-ą, o Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 12-ą vietą. Varžybose dalyvavo 39 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 18 d. 22:12:00