•  |

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo Europos čempionato bronzą

Sekmadienį, balandžio 29 d., Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) surinko 298.668 balo ir laimėjo bronzos medalius.

Šios grupės čempionais tapo Vladislavas Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos, surinkę 323.902 balo, o antrą vietą užėmė rusai Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, gavę 319.168 balo.

Finale taip pat varžėsi poros iš Baltarusijos, Latvijos ir Ukrainos. Čempionate dalyvavo 27 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. balandžio 30 d. 12:07:00