•  |

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Norvegijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, gruodžio 8d. - 9d. , Norvegijos mieste Lilestriome vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Čelpanovas ir Yana Mašarova, o antrą vietą užėmė Danila Boriskinas ir Elizaveta Ulianova, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė D. Boriskinas ir E. Ulianova, sidabro medalius laimėjo rusai Maksimas Lozitskys ir Veronika Poliuškina, o trečią vietą užėmė Nikita Ladyženskys ir Ekaterina Sternard, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 37 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 51 pora.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") užėmė 22-ą vietą. Varžybose dalyvavo 52 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. gruodžio 10 d. 13:37:00