•  |

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, birželio 23 d. - 24 d., Rusijos mieste Anapoje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Ivanas Rešetnikovas ir Elizaveta Kharinova, o trečią vietą užėmė Dragosas Cimbiras ir Beatricia Rotaru iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 66 poros.

„Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 31 pora.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 26 d. 22:40:00