•  |

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Vokietijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo Luciano Donato ir Adele Diodati iš Italijos, o antrą vietą užėmė latviai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė.

Kiti Lietuvos šokėjai Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 24-ą vietą, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") pasidalino 26-ą - 27-ą, o Domas Liudavičius ir Vestina Prochorskytė (Kauno „Sūkurys") bei Karolis Stramkauskas ir Emilija Bilevičiūtė (Vilniaus „Davi") 32-ą - 33-ią vietas. Varžybose dalyvavo 67 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė 7-ą vietą, T. Paulius ir P. Gerčaitė pasidalino 22-ą - 24-ą, o L. Makarovas ir E. Čepauskaitė 54-ą - 55-ą vietas. Grupėje varžėsi 78 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė 9-ą, o Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 45 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė pasidalino 18-ą - 20-ą, o J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė 21-ą - 22-ą vietas. Grupėje varžėsi 61 pora.

Paskelbimo data: 2017 m. birželio 20 d. 23:28:00