• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Geros vasaros!

Linkėdami visiems geros vasaros, norime pasidžiaugti, jog daugeliui praėjęs sezonas buvo sėkmingas. Šokėjai demonstravo puikius rezultatus, todėl baigiantis sezonui net 18 Lietuvos porų patenka į Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitingų 50-tukus.

Š. m. birželio mėnesio pabaigoje į pasaulio reitingų 50-tukus patenka:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje - Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė; suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje - Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė.

Profesionalų Lotynų Amerikos šokių grupėje - Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko.

Jaunimo standartinių šokių grupėje - Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė; jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje - Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė, Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė.

Iki 21-erių m. standartinių šokių grupėje - Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė, Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė; iki 21-erių m. Lotynų Amerikos šokių grupėje - Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit, Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė, Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė.

Senjorai I standartinių šokių grupėje - Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė.

Senjorai II standartinių šokių grupėje - Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė; senjorai II Lotynų Amerikos šokių grupėje - Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė.

Vasarą linkime visiems gero poilsio, naudingų treniruočių stovyklų ir sėkmingų vasaros varžybų!!!

 

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 27 d. 08:21:00

Archyvas


                Partneriai