• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


"Gintarinė pora 2014"

Gegužės 9-11 d. Kaune vyko tarptautinės varžybos, kuriose dalyvavo daugiau nei 700 porų. Pasaulio reitingo varžybose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

WDSF World Open ST grupėje:

2 vieta – Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė (Kaspinas, Kaunas)

8 vieta – Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Rolina-Sūkurys, Gargždai-Kaunas)

9-10 vieta – Dominykas Granskas – Kotryna Petrošiūtė (Dileksa, Vilnius)

 14 vieta - Gabrielius Sasnauskas – Jurga Gustaitė (Dileksa-Sūkurys, Vilnius-Kaunas)

17 vieta – Tomas Fainšil –Patricija Belousova (E.Daniūtės šokių studija, Kaunas)

19 vieta – Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė  (Rolo-KCSM-Sūkurys, Kaunas)

27 vieta – Sergejus Skripčenko – Marija Kozhuhar  (Dileksa, Vilnius)

28 vieta – Ivan Khlebutin – Jogailė Petrauskaitė  (Toro, Kaunas)

29 vieta – Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Svivelis, Palanga)

37 vieta – Domas Sūdžius – Gabrielė Sabaliauskaitė (Sūkurys, Kaunas)

39-40 vieta – Vygantas Jermalavičius – Laura Grauželytė (Tvistas, Kaunas)

39-40 vieta – Gabrielius Vaikasas – Agnė Valiukevičiūtė (Kaspinas-Žiburys, Kaunas)

42-44 vieta – Lukas Markevičius – Gabija Tuinaitė (Tvistas, Kaunas)

50-51 vieta – Simonas Adamkevičius – Evelina Lekešiūtė (Vilnis, Kėdainiai)

50-51 vieta – Žilvinas Paškevičius – Eimantė Subačiūtė (Svaja, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 51 šokėjų pora.

WDSF World Open LA grupėje:

6 vieta – Jokūbas Venckus – Miglė Klupšaitė  (Ratuto-VGM, Vilnius)

10 vieta – Francesco Arietta – Živilė Vasiliauskaitė  (Sūkurys, Kaunas)

14 vieta – Sergejus Skripčenko – Marija Kozhuhar  (Dileksa, Vilnius)

18 vieta – Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė  (Rolo-KCSM-Sūkurys, Kaunas)

19 vieta – Gabrielius Sasnauskas – Jurga Gustaitė  (Dileksa-Sūkurys, Vilnius-Kaunas)

27 vieta  - Dominykas Daukšas – Svetlana Azarova (BaDa Studio, Kaunas-Klaipėda)

28 vieta  - Aristinas Guogis – Simona Grubevičiūtė (Toro-Bonus, Kaunas-Jonava)

29 vieta – Aurimas Bartkus – Augustė Klimaitė  (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

31 vieta – Adomas  Kielaitis – Megė Šerniūtė (Žingsnis, Klaipėda)

36 vieta – Lukas Ališauskas – Ugnė Kamarauskaitė (Toro, Kaunas)

38-40 vieta – Justinas Mejeris – Aistė Survilaitė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

38-40 vieta – German Partolin – Katažyna Sinkevič (Alemanda, Vilnius)

38-40 vieta – Rolandas Zelenis – Monika Žalaitė (Alemanda, Vilnius)

41-48 vieta – Justas Girdvainis – Ieva Riepšaitė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

41-48 vieta – Mindaugas Martinaitis – Viltė Milčiūtė (Toro, Kaunas)

41-48 vieta – Robertas Urbonavičius – Justė Povilaitytė (Reveransas, Elektrėnai)

41-48 vieta – Pavel Sinkevič – Laura Aviženytė (Alemanda, Vilnius)

Grupėje dalyvavo 48 šokėjų poros.

WDSF Open Youth ST grupėje:

3 vieta – Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Svivelis, Palanga)

4 vieta – Karol Michal Tomecki – Austėja Bliujūtė (Sūkurys, Kaunas)

9 vieta – Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (E.Daniūtės šokių studija, Vilnius-Kaunas)

19 vieta – Nedas Mejeras – Benita Kvietkauskaitė (Rumba, Panevėžys)

21 vieta – Simonas Adamkevičius – Evelina Lekešiūtė (Vilnis, Kėdainiai)

22 vieta – Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šypsena, Šiauliai)

24 vieta – Žymantas Klovas – Ieva Motiejūnaitė (Tornado, Vilnius)

26 vieta – Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė (Alemana, Alytus)

30 vieta – Šarūnas Dvareckas - Kotryna Lincevičiūtė, (Alemana, Alytus)

31 vieta – Rokas Naumovas – Melinda Lodaitė (Sūkurys, Kaunas)

32 vieta – Martynas Dingelis – Nikoletė Pranculevičiūtė (Dileksa, Vilnius)

33 vieta – Gytis Vingiliauskas – Kristina Anatanaitytė (Šypsena, Šiauliai)

35-36 vieta – Rokas Bagdonas – Kamilė Vaitekūnaitė (Duetas, Kaunas)

37-39 vieta – Ričardas Sinkevičius – Airida Kišonaitė (Siluetas, Vilnius)

40 vieta – Tomas Janušis – Agota Pridotkaitė (Rolo, Kaunas)

Grupėje šoko 40 šokėjų porų.

WDSF Open Youth LA grupėje :

9 vieta – Edvinas Ringys – Rugilė Monginaitė (Žuvėdra, Klaipėda)

10-11 vieta – David Andreas Schoenian – Justina Spaičytė (Ratuto-VGM, Vilnius)

15-16 vieta – Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Svivelis, Palanga)

17 vieta – Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (E.Daniūtės šokių studija, Vilnius-Kaunas)

18 vieta – Vykintas Širmas – Gytė Bliudžiūtė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

19 vieta – Orestas Vasiliauskas – Ugnė Bruzgaitė (Žuvėdra, Klaipėda)

21 vieta – Justinas Mejeris – Aistė Survilaitė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

23 vieta – Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šypsena, Šiauliai)

26 vieta – Nikita Kostin – Erika Abramova (Žingsnis, Klaipėda)

27 vieta – Liudvikas Putelis – Neda Andriekutė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

29 vieta – Matas Lukašovas – Gabija Skapčiūtė (Santaka, Kaunas)

31 vieta – Gytis Vingiliauskas – Kristina Anatanaitytė (Šypsena, Šiauliai)

32 vieta – Vytautas Dailidėnas – Ieva Lukoševičiūtė (Alemana, Alytus)

33 vieta – Merkys Midvikas – Goda Šimaitytė (Spindulys, Tauragė-Mažeikiai)

35 vieta – Martynas Dingelis – Nikoletė Pranculevičiūtė (Dileksa, Vilnius)

36 vieta – Rolandas Pelenis – Monika Žalaitė (Alemanda, Vilnius)

37 vieta – Ričardas Sinkevičius – Airida Kišonaitė (Siluetas, Vilnius)

38-39 vieta – Šarūnas Dvareckas - Kotryna Lincevičiūtė, (Alemana, Alytus)

38-39 vieta -  Deividas Runča - Neda Daukintytė (Tvistas, Kaunas)

40 vieta – Mantas Milkevičius - Austėja Milkevičiūtė (Alemana, Alytus)

41-42 vieta – Rokas Abaturovas - Miglė Švogžlytė (Dance Innovation Team, Kaunas)

41-42 vieta – Martynas Brezgys - Lukrecija Skrinskytė (BaDa studio, Kaunas)

43 vieta – Karolis Venckūnas - Gabija Stankevičiūtė (Toro, Kaunas)

44-45 vieta – Augustinas Banikonis - Gabrielė Jokubauskaitė (Toro-Tvistas, Kaunas)

46 vieta – Robertas Urbonavičius - Justė Povilaitytė (Reveransas, Elektrėnai)

48-49 vieta – Nerius Žarnauskas - Emilija Kovieraitė (Žingsnis, Klaipėda)

48-49 vieta – Jonas Monkevičius - Gerda Geištoraitytė (Žuvėdra, Klaipėda)

50-51 vieta – Danielius Jurčiukonis - Ugnė Šlaičiūnaitė (Junda, Kaunas)

50-51 vieta – Martynas Račas - Migle Navasaitytė (Svaja, Kaunas)

Grupėje šoko 51 šokėjų pora.

Paskelbimo data: 2014 m. gegužės 13 d. 15:52:00

Archyvas


                Partneriai