•  |

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo bronzos medalius

Sekmadienį, balandžio 22 d., Latvijos mieste Jūrmaloje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Egoras Koznovas ir Irina Umanskaja, o antrą vietą užėmė Arturas Biele ir Marija Elizabete Kravcuka iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") užėmė 11-ą, Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė") 15-ą, Dovydas Augustinavičius ir Emilė Čepaitė (Šiaulių „Šypsena") 16-ą, o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") 21-ą vietą. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 14-ą - 15-ą, Rytis Dzemyda ir Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys") 16-ą - 17-ą vietas, Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė 18-ą, Dominik Jančis ir Greta Varžaitytė (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys") 19-ą, Domas Jakubauskas ir Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M") 20-ą vietą, Deividas Tamulionis ir Gabriele Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber Dance") pasidalino 21-ą - 22-ą vietas, o Pavel Zeldak ir Evelina Jančytė (Vilniaus „Davi") užėmė 27-ą vietą. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 9-ą, R. Dzemyda ir K. Dobrovolskytė 16-ą vietą, R. Daugėla ir M. Rimaitė pasidalino 17-ą - 18-ą vietas, D. Tamulionis ir G. Petkevičiūtė užėmė 20-ą vietą, o Justas Martišius ir Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M") pasidalino 27-ą - 28-ą vietas. Varžybose dalyvavo 28 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Sabaliauskas ir K. Samusevič užėmė 8-ą, G. Galčius ir E. Gusčiūtė 11-ą, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė 13-ą, J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė 14-ą, D. Augustinavičius ir E. Čepaitė 23-ią, Ugnius Vžesniauskas ir Ugnė Cesevičiūtė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 24-ą vietą, o Žygimantas Stuckis ir Viva Viktorija Menkovaitė (Molėtų „Domino") pasidalino 27-ą - 28-ą vietas. Grupėje varžėsi 28 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. balandžio 24 d. 01:02:00