•  |

J. Skara ir V. M. Šiaulytytė – tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai

Sekmadienį Olomouco mieste (Čekija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, nugalėtojais tapo Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”). Kiti Lietuvos atstovai Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 8-ą vietą.

Antrą vietą užėmė Olegas Yasinskys ir Sofia Esayan iš Armėnijos, o bronzos medalius laimėjo estai Jarekas Toigeris ir Reelika Traks. Grupėje varžėsi 30 porų.

J. Skara ir V. M. Šiaulytytė tą pačią dieną dalyvavo ir jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose, kuriose pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą, o M. Ilčiukui ir V. Samuolytei atiteko 8-a vieta.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė Lenkijos atstovai Bartoszas Lewandowskis ir Paulina Kucinska, sidabro medalius laimėjo Temesvari Balint Mate ir Paula Hude iš Kroatijos, o trečia vieta atiteko Patrykui Wozniakui ir Justynai Polakovskai, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 27 poros.

Dar viena Lietuvos šokėjų pora Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova dalyvavo suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose, kuriose pasidalino 8-ą – 9-ą vietas. Grupėje varžėsi 33 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. gegužės 26 d. 14:17:00