•  |

J. Venckus ir M. Klupšaitė Europos taurės varžybų Latvijoje finalininkai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos taurės varžybos, kuriose mūsų šalies atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė ketvirtą vietą, gavę 166.850 balo.

Varžybų nugalėtojais tapo Estijos atstovai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova, įvertinti 179.300 balo, sidabro medalius laimėjo rusai Maksimas Elfimovas ir Evgenia Čurikova, surinkę 173.450 balo, o trečią vietą užėmė Vito Coppola ir Oona Oinas iš Italijos, gavę 173.400 balo.

Finale taip pat šoko poros iš Vokietijos ir Latvijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

J. Venckų ir M. Klupšaitę treniruoja Vilniaus sportinių šokių klubo „Ratuto” treneriai Virginijus ir Aušrelė Visockai bei Eglė Visockaitė-Damaševičienė.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 12 d. 11:34:00