•  |

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Rusijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Armenas Tsaturyanas ir Svetlana Gudyno, sidabro medalius laimėjo Antonas Aldaevas ir Natalia Polukhina, taip pat iš Rusijos, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova. Varžybose dalyvavo 62 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 02 d. 15:58:00