•  |

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Rusijoje prizininkai

Savaitgalį, balandžio 7 d. - 8 d., Rusijos mieste Čeliabinske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) laimėjo sidabro medalius.

Grupėje geriausiai pasirodė Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Mstislavas Kazakovas ir Alena Kazakova.

Kiti Lietuvos šokėjai Vakaris Apvinis ir Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 38-ą vietą. Grupėje varžėsi 91 pora.

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje V. Apvinis ir S. Skromovaitė pasidalino 49-ą - 52-ą vietas. Grupėje varžėsi 86 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje V. Apvinis ir S. Skromovaitė užėmė 20-ą vietą iš 72 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Apvinis ir S. Skromovaitė užėmė 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 76 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. balandžio 10 d. 10:06:00