•  |

K. Arys ir R. Kičiatovaitė tapo pasaulio čempionato ketvirtfinalininkais

Šeštadienį Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė 17-ą vietą.

Lietuvos šokėjų komanda tapo Šiaurės Europos šalių vicečempione

Penktadienį Lenkijos mieste Elblionge vyko Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjų komanda laimėjo antrą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

Lietuvos šokėjai laimėjo aštuonias poras medalių tarptautinėse varžybose „Rudens Taurė 2017"

Savaitgalį Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Rudens Taurė 2017", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - pasaulio čempionato ketvirtfinalininkai

Sekmadienį Prancūzijos mieste Marselyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 14-ą vietą.

Tarptautinės varžybos Italijoje

Savaitgalį Italijos mieste Vigevano vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė 19-ą vietą.