•  |

Stovykla 2017 metų LSŠF Reitingo varžybų nugalėtojams ir finalininkams

Kovo 11 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centre (Vasario 16-osios g.1A) LSŠF organizuoja stovyklą 2017 m. LSŠF Reitingo varžybų nugalėtojams ir finalininkams bei jų treneriams.

Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai iš tarptautinių varžybų Japonijoje

Sekmadienį, vasario 25 d., Japonijos sostinėje Tokijuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros laimėjo aukso ir sidabro medalius.

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Danijoje laimėjo keturias poras medalių

Vasario 15d. - 17d. Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Šokėjų Evaldo Sodeikos ir Ievos Žukauskaitės dovana Lietuvos šimtmečio proga – Europos vicečempionų titulas

Šeštadienį, vasario 17 d., Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Kauno „Kaspino” šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė trečius metus iš eilės laimėjo sidabro medalius, finale surinkę 190.709 balo.

Dėmesio!

Kvalifikacinės varžybos "Kylančios žvaigždės 2018" dėl gripo epidemijos perkeltos iš vasario 17 d. į birželio 2 d.