•  |

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Ispanijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Prix" kategorijos, profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė tapo Lietuvos jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės čempionais

Palangoje šeštadienį vyko ir 2017 m. Lietuvos jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės čempionatas, kuriame nugalėjo Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”).

Lietuvos šokėjams - septynios poros medalių iš WDSF reitingo varžybų Palangoje

Šeštadienį Palangoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Klaipėda Open 2017”, kur Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Rusijos mieste Omske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo prizininkais.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė Maskvoje tapo finalininkais

Šeštadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė „Grand Slam” varžybose Kinijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Kinijos mieste Vuhane vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius.