•  |

N. Moisejenko ir J. Gustaitė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Sekmadienį Rusijos mieste Sankt Peterburge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

K. Burneikis ir I. Šekaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje prizininkai

Savaitgalį Čekijos mieste Brno vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Rygoje prizininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Sekmadienį Ukmergėje paaiškėjo 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionai

Balandžio 2 d., sekmadienį, Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) lygos „Šokiai visiems” 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionatai ir pirmenybės. Tai jau antrasis Lietuvoje rengiamas šių grupių čempionatas, kuriame šiemet vyko 23 grupių varžybos, subūrusios beveik 200 dalyvių.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Baltarusijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

L. Lini ir A. Survilaitė Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Italijos mieste Pieve di Cento vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai tapo prizininkais ir finalininkais.