• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pirmą GOC2019 dieną - lietuviai jau šoko finaluose!

Antradienį Štutgarte prasidėjo atvirasis Vokietijos čempionatas (GOC2019), o į finalus jau pateko dvi Lietuvos poros - Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") bei Kipras Kūra ir Aleksandra Chizhik (Klaipėdos "Žingsnis").

24 Lietuvos šokėjų poros išvyksta į GOC2019!

Rugpjūčio 13 – 17 dienomis Vokietijos Štutgarto mieste vyks vienos iš didžiausių sportinių šokių varžybų pasaulyje – atvirasis Vokietijos čempionatas ("German Open Championships 2019", "GOC 2019"). Šiais metais varžybos rengiamos 33-ąjį kartą ir jose dalyvauti užsiregistravo 2154 poros iš 60 pasaulio valstybių.

Metas planuoti naujo sezono varžybas

2019 m. II pusmečio kalendorius - jau beveik visiškai užpildytas. Kiekvieną savaitgalį šokėjai gali rinktis varžybas Lietuvoje ar pasaulio reitingo varžybas užsienyje. Tačiau norime atkreipti šokėjų dėmesį į Šiaurės šalių čempionatą ir į WDSF Disko šokių pasaulio čempionatą.

"Grand Slam" varžybų finale - E. Sodeika ir I. Žukauskaitė bei V. Lacitis ir V. Golodneva

Italijos Rimini mieste vėlų šeštadienio vakarą pasibaigė Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) "Grand Slam" serijos standartinių šokių varžybos. Tarp 148 duetų iš viso pasaulio jose startavo 6 Lietuvos poros. Dvi iš jų pateko į finalą kartu su trimis poromis iš Rusijos ir viena pora iš Italijos.

Lietuvos senjorai - varžybų Vupertalyje pusfinaliuose

Liepos 5 - 7 dienomis Vokietijos mieste Vupertalyje vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Šiose varžybose dalyvavo dvi Lietuvos senjorų poros, šokusios standartinius ir Lotynų Amerikos šokius.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė apdovanoti Ordino "Už nuopelnus Lietuvai" medaliu

Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Prezidentė Dalia Grybauskaitė Ordino "Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanojo šokėjus Evaldą Sodeiką ir Ievą Žukauskaitę.

Rodomi rezultatai 109 - 1141398

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai