•  |

Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais tarptautinėse varžybose Estijoje

Šeštadienį, gegužės 26 d., Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Prancūzijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, gegužės 25 d. - 27 d., Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį, gegužės 19 d., Gruzijos sostinėje Tbilisyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys") užėmė 13-ą vietą.

Senjorų II ir III standartinių šokių grupių pasaulio čempionatai

Savaitgalį, gegužės 18 d. - 20 d., Čekijos mieste Olomouce vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) senjorų II ir III standartinių šokių gruplių pasaulio čempionato varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį, gegužės 19 d. - 20 d., Ukrainos mieste Lvove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) tapo finalininkais.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė tarptautinės varžybose Tailande laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 19 d. - 20 d., Tailando sostinėje Bankoke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open” kategorijos profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius.