•  |

J.Skara ir V.M.Šiaulytytė – tarptautinių varžybų Norvegijoje finalininkai

Šeštadienį Lileštorme (Norvegija) vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kurių jaunimo standartinių šokių grupėje Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 4-ą vietą.

10 šokių pasaulio taurė

Šeštadienį Veclaro mieste (Vokietija) vyko suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Sergejus Skripčenko ir Marija Kozhuhar (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 18-ą vietą. Varžybose dalyvavo 26 poros.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Minske finalininkai ir prizininkai

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros pademonstravo puikius rezultatus.

Pagrindinė LSŠF rinktinės stovykla

LSŠF pagrindinė rinktinės stovykla vyks 2014 m. gruodžio mėn. 10-12 dienomis Alytaus pramogų ir sporto rūmuose (Naujoji g. 52, Alytus).

Baigėsi II-asis Zoninių stovyklų etapas

Spalio 13 d. prasidėjo tęstinis, Lietuvos sportinių šokių federacijos finansuojamas projektas – Zoninės stovyklos. Į pirmąsias nemokamas Zonines stovyklas susirinko gausus būrys jaunučių ir jaunių grupių šokėjų: Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių zonose po 90, Vilniaus zonoje – 60 jaunųjų sportininkų. Šiose stovyklose taip pat dalyvavo ir šokėjų treneriai.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Milane finalininkai

Savaitgalį Milane (Italija) vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.