• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Jaunimo iki 21 m. pasaulio čempionatas Ispanijoje

Ispanijos Bilbao mieste spalio 12 d. įvyko WDSF Jaunimo iki 21 m. amžiaus standartinių šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") bei Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas").

T. Janonis ir A. Carbone pateko į čempionato ketvirtfinalį ir užėmė 22-tą vietą; P. Ditauskas ir B. Abugelytė pateko į aštuntfinalį ir 40-41-ą vietas pasidalino su Italijos šokėjais.

Iš viso čempionate startavo 67 duetai. Finale šoko dvi poros iš Italijos, viena iš Rumunijos ir trus iš Rusijos. Pasaulio Jaunimo iki 21 m. čempionais tapo Italijai atstovaujantys Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, vicečempionais - rumunai F. Stan Tiberiu ir D. Grigore, trečioji vieta atiteko rusams D. Chelpanov ir M. Izotovai.

Šokėjus vertino teisėjai iš Prancūzijos, Ispanijos, Lenkijos, Italijos, Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Kinijos.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 14 d. 11:17:00

Archyvas


                Partneriai