•  |

Jaunimo šokėjams varžybos Ukrainoje buvo sėkmingos

Ukrainos Lvove mieste spalio 26 - 27 dienomis vykos WDSF pasaulio reitingo varžybos jaunimo grupės šokėjams. Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių grupėse startavo Mantas Leilionas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Klaipėdos "Mondo" šokių centras).

Mantas ir Kotryna standartinių šokių programoje pateko į finalą ir užėmė 5-ąją vietą. Šių varžybų nugalėtojais tarp 13 startavusių porų tapo A. Biele ir M. E. Kravcuka iš Latvijos. Finale taip pat varžėsi Moldovos ir Ukrainos sportininkai.

Lotynų Amerikos šokių programoje M. Leilionas ir K. Ambrazevičiūtė šoko pusfinalyje bei galutinėje įskaitoje liko 8-oje pozicijoje. Šios programos nugalėtojais tapo V. Liubchak ir K. Zarytska iš Ukrainos. Į finalą dar pateko Latvijos, Moldovos ir kitos Ukrainos poros. Iš viso startavo 16 duetų.

Varžybose Lvove teisėjavo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 30 d. 11:00:00