• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Jaunių pasaulio čempionatas Rygoje

Tarptautinių sportinių šokių varžybų Rygoje "Baltic Grand Prix 2019" metu įvyko WDSF Jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus "Spindulys") bei Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas").

Edvardas ir Patricija pateko į pasaulio čempionato pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą, o Kipras ir Barbora šoko ketvirtfinalyje, kuriame kartu su pora iš Čekijos pasidalino 24-25-ąją vietas.

Pasaulio čempionais tapo Kiril Kurbatov ir Aleksandra Revel Muroz iš Rusijos, vicečempionais - Luka Teodor Butnaru ir Julia Denisa Bidica iš Rumunijos, bronza pasipuošė Danila Žuravliov ir Daria Titkova taip pat iš Rusijos. Finale dar šoko Kazachstano, Baltarusijos ir Ispanijos šokėjai. Iš viso į šias varžybas atvyko 63 duetai.

Pasaulio čempionato dalyvius vertino Latvijos, Rumunijos, Rusijos, Izraelio, Kazachstano, Lesoto, Lenkijos, Kanados teisėjai. Varžybose taip pat dirbo teisėjas iš Lietuvos Giedrius Januškevičius.

 

 

Paskelbimo data: 2019 m. gruodžio 16 d. 11:27:00

Archyvas


                Partneriai