•  |

K. Burneikis ir I. Šekaitė Kinijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 18d. - 19d., Kinijos mieste Yi Change vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Vladislavas Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos, o trečią vietą užėmė rusai Kirillas Kurbatovas ir Alexandra Revel-Muroz. Varžybose dalyvavo 28 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė V. Untu ir P. Baryshnikova, antrą vietą užėmė Axelis Sampino ir Anna Zgonnikova iš Prancūzijos, o broznos medalius laimėjo rumunai Nitu Ericas Marius ir Iosub Antonia Ioana. Grupėje varžėsi 35 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 20 d. 17:29:00