•  |

K. Burneikis ir I. Šekaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje prizininkai

Kovo 10 d. - 11 d. Čekijos mieste Brno vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Vladislavas Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos, o trečią vietą užėmė vengrai Szalai Denesas Ferencas ir Bella Petra.

Kiti Lietuvos šokėjai Rytis Dzemyda ir Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 14-ą - 16-ą vietas. Grupėje varžėsi 44 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai ir šioje grupėje pasirodė V. Untu ir P. Baryshnikova, o antrą vietą užėmė Jakubas Bruckas ir Anna Riebauerova iš Čekijos.

R. Dzemyda ir K. Dobrovolskytė šioje grupėje užėmė 24-ą vietą. Varžybose dalyvavo 55 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") užėmė 16-ą, o R. Dzemyda ir K. Dobrovolskytė 52-ą vietą. Varžybose dalyvavo 80 porų.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė 19-ą vietą. Grupėje varžėsi 81 pora.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas") užėmė 35-ą vietą. Grupėje varžėsi 40 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. kovo 13 d. 13:03:00