•  |

Karoliui Burneikiui ir Izabelei Šekaitei – dvi poros aukso medalių tarptautinėse varžybose Rygoje

Savaitgalį Rygoje (Latvija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai pademonstravo puikius rezultatus.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”). Antra vieta atiteko latviams Leonardui Petkeviciui ir Polinai Tsepilovai, o trečią vietą užėmė Dmitrijus Borovskis ir Mari-Liis Sepago iš Suomijos. Taip pat finale šeštą vietą užėmė Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto”).

Kiti Lietuvos šokėjai Nerijus Beresna ir Auksė Grėbliūnaitė (Klaipėdos „Žingsnis”) užėmė 13-ą vietą, o Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) bei Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 21-ą – 22-ą vietas. Grupėje varžėsi 23 poros.

Dar vieną porą aukso medalių K.Burneikis ir I.Šekaitė laimėjo jaunių II standartinių šokių grupėje. Čia antra vieta atiteko Ricardui Steinfeldui ir Laurai Bernatei iš Latvijos, o trečią vietą užėmė estai Daniil Bochkarev ir Uliana Redchits.

Kiti Lietuvos atstovai šioje grupėje Gabrielius Goštautas ir Kristina Charitonovaitė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 8-ą – 9-ą vietas, Martynui Kvainskui ir Austėjai Zubauskaitei (Kauno „Duetas”) atiteko 15-a vieta, o L.Suvorovas ir E.Smilgevičiūtė pasidalino 18-ą – 19-ą vietas. Grupėje varžėsi 20 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė A.Trinkus ir N.Paškevičiūtė – jie pateko į finalą ir užėmė penktą vietą. Kiti mūsų šalies atstovai Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”) užėmė 15-ą vietą. Grupėje varžėsi 21 pora.

Jaunių I standartinių šokių grupėje G.Kirkliauskas ir Ž.Bernatavičiūtė užėmė 14-ą vietą iš 19 porų.

Paskelbimo data: 2015 m. balandžio 14 d. 12:26:00