• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Kauno šokėjai - varžybų Rumunijoje pusfinaliuose

Lapkričio 2 - 3 dienomis Rumunijos Sibiu mieste vyko ne tik Jaunių II pasaulio čempionatas, bet ir WDSF reitingo varžybos "Transylvanian Grand Prix 2019". Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") varžėsi suaugusiųjų standartinių šokių kategorijoje, o jaunimo šokėjai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys") šoko abi programas.

Edgaras ir Indrė WDSF "World Open" kategorijos standartinių šokių varžybose užėmė 7-ąją vietą ir buvo pirmieji, nepatekę į finalą. Finale šoko Rusijos, Rumunijos, Slovakijos ir Lenkijos šokėjai: auksas atiteko rusams E. Moshenin ir D. Spitsynai, sidabras ir bronza rumunams - R. Cojoc ir A. Matei bei M. Sirocchi ir D. Kilin. Iš viso į varžybas atvyko 51 pora.

Justas ir Ainė WDSF jaunimo standartinių šokių programoje taip pat užėmė 7-ąją vietą ir taip pat buvo pirmieji, nepatekę į finalą, iki kurio jiems pritrūko tik 3 vertinimo balų. Finale šoko Rumunijos ir Slovakijos poros, o iš viso varžybose startavo 25 duetai. Auksas atiteko varžybų šeimininkams A. H. Zicaone ir A. Copos.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė taip pat pateko į pusfinalį iš 22 startavusių porų ir galutinėje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą. Finale vėl varžėsi daugiausiai porų iš Rumunijos, taip pat pateko Kroatijos ir Ispanijos duetai. Auksas čia ir vėl atiteko šeimininkams C. L. Boldojan ir R. M. Dinca.

Varžybose Sibiu teisėjavo Lietuvos vertintojai Remigijus Suslavičius bei Ramunė Kūrienė.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 04 d. 10:39:00

Archyvas


                Partneriai