•  |

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė - DSE vaikų „Grand Prix" kategorijos 2017m. sezono čempionai

Savaitgalį Ukrainos mieste Lvive vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų "Grand Prix" (CEGP) kategorijos jaunių II standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) laimėjo aukso medalius ir tapo 2017m. sezono DSE vaikų "Grand Prix" kategorijos jaunių II standartinių šokių grupės nugalėtojais.

Antrą vietą šiose varžybose užėmė ukrainiečiai Denysas Boiko ir Oleksandra Nonko, o trečia vieta atiteko Andrejui Buhlakui ir Anastasijai Ušenko, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 16 porų.

WDSF reitingo varžybose, jaunimo standartinių šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Janas Bednarzas ir Wiktoria Lassak, o antrą vietą užėmė Danylo Korolas ir Ulyana Leskiv iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė pasidalino 8-ą - 9-ą vietas. Grupėje varžėsi 20 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. gruodžio 12 d. 23:36:00