•  |

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį, kovo 23d. - 24d., Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") tapo finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Lietuvos atstovai užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Ukrainos atstovai Andrius Buhlakas ir Anastasija Ušenko, antrą vietą užėmė austrai Timas Grabenwoegeris ir Cirremar Natalie, o bronzos medalius laimėjo Mykyta Žerdievas ir Daryna Antonova, taip pat iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė šeštą vietą.

Nugalėtojais tapo T. Grabenwoegeris ir C. Natalie, sidabro medalius laimėjo Moldovos atstovai Alinas-Emanuelis Chirpacas ir Madalina-Emanuela Chirpac, o trečią vietą užėmė ukrainiečiai Vladislavas Tsikhanovskis ir Veronika Tsikhanovska. Grupėje varžėsi 21 pora.

Paskelbimo data: 2019 m. kovo 26 d. 11:26:00