•  |

Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė Baltarusijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos" - „Pinavija") laimėjo aukso medalius. Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje šokėjai užėmė penktą vietą. Varžybose dalyvavo 5 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Dominik Jančis ir Monika Jurgilevič (Vilniaus „Juventos") užėmė penktą vietą. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje šie šokėjai taip pat pateko į finalą ir užėmė septintą vietą iš 15 porų.

WDSF jaunimo standartinių šokių grupėje D. Jančis ir M. Jurgilevič pasidalino 11-ą - 12-ą vietas. Varžybose dalyvavo 18 porų.

Paskelbimo data: 2015 m. lapkričio 18 d. 00:23:00