• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos Lotynų Amerikos šokių atlikėjai puikiai pasirodė Prahoje

Čekijos sostinėje Prahoje spalio 19 - 20 dienomis vyko WDSF reitingo varžybos įvairioms sportininkų grupėms. Šauniai šiose varžybose pasirodė Lietuvos jaunieji šokėjai iš Vilniaus ir Kauno.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių programoje Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit (Vilniaus "DaVi") laimėjo 3-ą vietą tarp 20 porų. Tarp antrosios, trečiosios ir ketvirtosios vietų šioje grupėje vyko atkakli kova: Mattia ir Justina, šokdami sambą ir čia čia čia, buvo antri; šokdami rumbą - treti; o šokdami pasodoblį ir džaivą - ketvirti. Finale taip pat varžėsi dvi poros iš Rusijos, po vieną porą iš Italijos, Čekijos ir Vengrijos. 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės pusfinalyje šoko ir 12-tą vietą užėmė Rokas Malinauskas ir Adrija Drevininkaitė (Kauno "BaDa studio"). Šioje grupėje į finalą pateko septynios poros: dvi iš Italijos, dvi iš Rusijos, dvi iš Čekijos ir viena iš Prancūzijos. Iš viso startavo 46 duetai.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 21 d. 13:03:00

Archyvas


                Partneriai