•  |

Lietuvos šokėjai - DSE varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Lenkijos mieste Jelenia Guroje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada Studio”) užėmė ketvirtą, o Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”) šeštą vietą.

Grupėje nugalėjo lenkai Kacperas Raputas ir Wiktoria Tylek, sidabro medalius laimėjo kiti Lenkijos atstovai Jedrzejus Bartkowskis ir Natalia Koziol, o trečią vietą užėmė Wojciechas Sebastianas Koprowskis ir Zofia Zalecka, taip pat iš Lenkijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Aurimas Lukošaitis ir Livija Cickevičiūtė (Kauno „Bada Studio”) užėmė 10-ą vietą. Grupėje varžėsi 22 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje A. Meška ir G. Lapševičiūtė užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė K. Raputas ir W. Tylek, antrą vietą užėmė J. Bartkowskis ir N. Koziol, o bronzos medalius laimėjo Mikita Buyelis ir Maria Moiseeva iš Baltarusijos. Varžybose dalyvavo 23 poros.

Jaunučių standartinių šokių grupėje Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”) finale užėmė septintą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo lenkai Antonis Pacanas ir Anna Jarzynska, sidabro medalius laimėjo Janas Wasilewskis ir Wiktoria Wojnarowska, taip pat iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė Ukrainos atstovai Maksymas Kuzyony ir Sofiia Doinikova. Grupėje varžėsi 14 porų.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Jonauskas ir U. Jonkutė užėmė 9-ą vietą iš 16 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Kristupas Dabravalskis ir Anastasija Volkova (Kauno „Bada Studio”) užėmė 11-ą vietą iš 17 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Dabravalskis ir A. Volkova užėmė 7-ą vietą iš 23 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 04 d. 15:52:00