•  |

Lietuvos šokėjai - „Grand Slam” varžybų Rusijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” ketegorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Evgenyjus Mošeninas ir Dana Spitsyna, taip pat iš Rusijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") pasidalino 43-ią - 45-ą vietas. Varžybose dalyvavo 196 poros.

„Grand Slam” ketegorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") pasidalino 25-ą - 26-ą vietas. Grupėje varžėsi 242 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 30 d. 23:06:00