•  |

Lietuvos šokėjai laimėjo aštuonias poras medalių tarptautinėse varžybose „Rudens Taurė 2017"

Savaitgalį Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Rudens Taurė 2017", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė iš Latvijos, o trečia vieta atiteko rusams Olegui Čženui ir Alinai Ageevai. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") tapo nugalėtojais, Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana") laimėjo bronzos medalius, Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė penktą, o Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) šeštą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar iš Estijos. Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") bronzos medalius, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė ketvirtą, o Tomas Paulius ir Paulina Gerčiatė (Kauno „Sūkurys") šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė O. Čženas ir A. Ageeva. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") laimėjo sidabro, K. Arys ir R. Kičiatovaitė bronzos medalius, Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė ketvirtą, o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Aleksejus Bessonovas ir Evgenia Kolmagorova. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo bronzos medalius, K. Burneikis ir I. Šekaitė užėmė ketvirtą, o Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") penktą vietą.

Grupės laimėtojais tapo R. Steinfelds ir A. Žukaitė, o antrą vietą užėmė O. Čženas ir A. Ageeva. Varžybose dalyvavo 24 poros.

„International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas") užėmė šeštą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Rusijos atstovai Fedoras Polianskis ir Dina Akhmetgareeva, antrą vietą užėmė Maksimas Polosatovas ir Olga Khvesko taip pat iš Rusijos, o trečia vieta atiteko O. Čženui ir A. Ageevai. Varžybose dalyvavo 22 poros.