• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai pasaulio ir Europos reitinguose: geras 2020 m. startas

Baigdami senuosius metus ir pasitikdami Naujuosius, Lietuvos šokėjai gali pasidžiaugti stipriomis pasaulio reitingo (WDSF reitingas) bei Europos reitingo pozicijomis (DSE reitingas): į pasaulio reitingo penkiasdešimtuką pateko 15 porų Lietuvos porų, o į Europos reitingo - 20 duetų.

2020 sausio mėnesio pradžioje į Pasaulio sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo 50-tukus patenka:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje - Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Sodeikienė, Georgy Kalašnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė.

Jaunimo standartinių šokių grupėje - Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė. Taip pat, patekdami į pasaulio reitingo dešimtuką, šokti jaunimo amžiaus grupėje baigė ir į suaugusiųjų grupę perėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė. Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje į pasaulio reitingo penketuką patenka Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė.

Jaunimo iki 21-erių metų standartinių šokių grupėje - Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė, Tomas Janonis ir Anna Carbone, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė. Šios amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių grupėje - Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit.

Senjorų I standartinių šokių grupėje - Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė bei Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje - Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė.

 

Nuo vyresniųjų šokėjų neatsilieka ir jaunesnieji - jaunučių, jaunių I ir jaunių II - amžiaus grupių sportininkai. 2019 m. nemažai mūsų šalies porų dalyvavo DSE reitingo varžybose Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Čekijoje ir Slovėnijoje. Į Europos reitingo 50-tukus šiuo metu patenka:

Jaunių II standartinių šokių grupėje - Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė, Nikita Murnikovas ir Lauryta Arbamovaitė, Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė, Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė. Lotynų Amerikos šokių grupėje - K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė.

Jaunių I standartinių šokių grupėje - Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė, Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė, Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė, Vėjas Petrovskis ir Marija Ravinskaitė, Mindaugas Gylys ir Urtė Pabrėžaitė, Aleksandr Kutskij ir Austėja Tereikytė. Lotynų Amerikos šokių grupėje - Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė, Vakaris Bilčius ir Greta Sokolnikaitė, Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič, M. Sidelskij ir G. Grušaitė, K. Mlinskas ir P. Kairytė, M. Gylys ir U. Pabrėžaitė.

Jaunučių standartinių šokių grupėje - Gustas Dovydaitis ir Gerda Markevičiūtė, Laurynas Žaliukas ir Emilija Karaliūtė, Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jonkutė, Adrijus Kasiulis ir Eglė Čeburnytė, Dovydas Valūnas ir Smiltė Žilinskė, Kristupas Šliežauskas ir Airina Brikmanytė. Lotynų Amerikos šokių grupėje - L. Žaliukas ir E. Karaliūtė, G. Dovydaitis ir G. Markevičiūtė, M. Jonauskas ir U. Jonkutė, K. Šliežauskas ir A. Brikmanytė, A. Kasiulis ir E. Čeburnytė.

Sveikiname visus sportininkus ir linkime sėkmės 2020-aisiais!!!

 

Foto: Vytautas Šauklys.

Paskelbimo data: 2020 m. sausio 06 d. 10:03:00

Archyvas


                Partneriai