• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - prizininkai ir finalininkai tarptautinėse varžybose Palangoje

Šaštadienį, balandžio 7 d., Palangoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius, Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”) užėmė ketvirtą, o Rytis Dzemyda ir Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”) šeštą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Danielius Buonarrivo ir Anastasia Martynova iš Italijos, o trečią vietą užėmė estai Karmo Viherpuu ir Madleen Kristen Alasi. Grupėje varžėsi 14 porų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”) laimėjo bronzos medalius, o Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) užėmė penktą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova iš Latvijos, o antrą vietą užėmė baltarusiai Arsenijus Šastakovas ir Marija Sabanskaja. Varžybose dalyvavo 19 porų.

 

Kitų WDSF grupių šokėjų rezultatai:

 

Jaunimo standartinių šokių grupė:

7. Dominikas Jančis - Greta Varžaitytė (Vilniaus „Juventos" - Kauno „Sūkurys")

9. Domas Liudavičius - Agata Matusevičiūtė (Vilniaus „Promenada")

10. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

11. Paulius Minajevas - Martyna Zaliapūgaitė (Klaipėdos „Mondo")

12. Mantas Leilionas - Kotryna Ambrazevičiūtė (Klaipėdos „Mondo")

13. Pavel Želdak - Evelina Jančytė (Vilniaus „Davi")

14. Rokas Išoras - Gabija Damašiūtė (Kauno „Danza M")

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

7. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana")

8. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)

9. Edgaras Rusteikis - Gabrielė Žurauskaitė (Šiaulių „Šypsena”)

10.- 11. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)

12. Aleksandr Katalov - Greta Vibrytė (Klaipėdos „Žuvėdra" - Palangos „Ritmas")

14. Justas Martišius - Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M")

15. Ignas Vaikšnoras - Ugnė Jonytė (Alytaus „Alemana")

17. Mantas Leilionas - Kotryna Ambrazevičiūtė (Klaipėdos „Mondo")

18. Domas Jakubauskas - Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M")

19. Marius Surdokas - Neda Viržaitytė (Kauno „Duetas")

 

Paskelbimo data: 2018 m. balandžio 10 d. 10:26:00

Archyvas


Rėmėjai