•  |

Lietuvos šokėjai tapo prestižinių „Grand Slam” varžybų Honkonge prizininkais ir finalininkais

Savaitgalį Honkonge vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o antrą vietą užėmė Simone Segatori ir Annette Sudol iš Vokietijos. Finale taip pat varžėsi poros iš Italijos ir Rusijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 13-ą vietą. Varžybose dalyvavo 70 porų.

„Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybos Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 21-ą vietą. Grupėje varžėsi 76 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. liepos 11 d. 00:15:00