•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Danijoje laimėjo keturias poras medalių

Vasario 15d. - 17d. Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„Rising Stars” standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo aukso medalius.

Antra vieta šioje grupėje atiteko Alexanderiui Kuriganovui ir Mariai Louisei Hougesen iš Danijos, o trečią vietą užėmė latviai Vladislavs Pecens ir Aliaksandra Bahushevich. Grupėje varžėsi 24 poros.

„Rising Stars” Lotynų Amerikos šokių grupėje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą grupėje užėmė A. Kuriganovas ir M. L. Hougesen, o bronzos medalius laimėjo Mihu Catalin Andrei ir Maria Isabel Lie Ramella iš Norvegijos. Varžybose dalyvavo 35 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”), o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Lassi Kokkonen ir Saaga Bruun iš Suomijos, o trečią vietą užėmė estai Kristoferis Robinas Maasalu ir Kretel Kurs. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo sidabro medalius, Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”) užėmė ketvirtą, o Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) septintą vietą finale.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Vladislavas Žigarevas ir Diana Epykina, o trečią vietą užėmė Mads Friis Lassenas ir Alva Gerre iš Danijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 23-ią vietą. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Dmitryjus Čelpanovas ir Yana Mašarova iš Rusijos, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė, o bronzos medalius laimėjo anglai Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes.

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė 7-ą vietą, T. Paulius ir P. Gerčaitė pasidalino 20-ą - 22-ą vietas, o Andrius Šleivys ir Ugnė Aleksandravičiūtė (Kauno „Gintarėliai") užėmė 31-ą vietą. Grupėje varžėsi 38 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") pasidalino 19-ą - 20-ą vietas, Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 22-ą, Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") 24-ą, o Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija" - KRSM) 29-ą vietą. Varžybose dalyvavo 55 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Lukašovas ir R. Monginaitė užėmė 18-ą, o Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") 22-ą vietą. Grupėje varžėsi 50 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. vasario 20 d. 15:26:00